Könyvtáros, kulturális munkatárs -Álláspályázat

A Lábatlani Gerenday Közösségi Ház és Könyvtár

pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Könyvtáros, kulturális munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • A könyvtárban fogadja az olvasókat, ellátja az olvasói és kölcsönzési nyilvántartással kapcsolatos teendőket
  • figyelmet fordít a településen élő lakosság igényeinek megfelelő programok, szolgáltatások, megszervezésére, a lakosság könyvtárhasználatának növelésére,
  • részt vesz a könyvtári és a települési rendezvények megszervezésében, lebonyolításában
  • segíti a kulturális intézmény vezetőjének munkáját, részt vesz az éves rendezvénynaptár elkészítésében, segíti az események online és offline megjelenítését
  • együttműködik a munkatársakkal, társszervezetekkel a szakmai tartalmak kialakításában, a tevékenységek végzésében, az események végrehajtásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

szakirányú végzettség

  • felhasználó szintű számítástechnikai tudás
  • ápolt, igényes megjelenés

Elvárt kompetenciák:

  • jó kommunikációs -, szervező – és problémamegoldó készség
  • precíz, önálló, gyors munkavégzés
  • megbízhatóság, türelem, nyitottság, kreativitás
  • határozott fellépés
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (pl. művelődésszervező, kulturális szervező, rendezvényszervező, informatikus könyvtáros, közösségszervező)
  • könyvtáros területen szerzett tapasztalat
  • Lábatlan és környéke lakóhely
  • rendezvényszervezői gyakorlat
  • idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Vitéz Sághy Antal Városi Könyvtár – 2541 Lábatlan, Tulipán u. 57.
Munkavégzés rendje:

  • 3 hónap próbaidő
  • teljes munkaidős munkavégzés
  • rugalmas munkaidőkeret
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Bérezés: Az illetmény megállapítására és juttatásokra a Munka Törvénykönyvének rendelkezései az irányadók. Ezen felül önkormányzati döntésnek megfelelő Cafetéria juttatás.

A munkakör betöltésének időpontja: 2023. április 11.

Levélben: Vitéz Sághy Antal Városi Könyvtár

2541 Lábatlan, Tulipán u. 57.

E-mailben: gerendayhaz@gmail.com

Beadási határidő: 2023.03. 31.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023. április 4.

Az elbírálás módja, rendje: a beérkezett dokumentumok megismerése után a megfelelőnek tartott jelentkezők személyes beszélgetésen vesznek részt.

Beküldendő dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagát a vonatkozó jogszabályok szerint (GDPR) az arra jogosult személyek megismerhetik